Filiala TLDE Judetul Alba

Bogdan Lazar

Presedinte Filiala TLDE Judetul Alba

alba@tlde.ro

0729 881 394

Filiala TLDE Judetul Arad

Virgil Dima

Presedinte Filiala TLDE Judetul Arad

arad@tlde.ro

0746 846 135

Filiala TLDE Judetul Arges

Codrut Matei

Presedinte Filiala TLDE Judetul Arges

arges@alde.ro

0742 640 045

Filiala TLDE Judetul Bistrita-Nasaud

Pompei Cocean

Presedinte Filiala TLDE Judetul Bistrita-Nasaud

bistritanasaud@tlde.ro

0740 277 325

Filiala TLDE Judetul Botosani

Alexandru Stefanuca

Presedinte Filiala TLDE Judetul Botosani

botosani@tlde.ro

0740 233 632

Filiala TLDE Judetul Braila

Alexandru Mocanu

Presedinte Filiala TLDE Judetul Braila

braila@tlde.ro

0722313085

Filiala TLDE Judetul Bacau

Mihai Paduraru

Presedinte Filiala TLDE Judetul Bacau

bacau@tlde.ro

0740 255 654

Filiala TLDE Judetul Bihor

Ioana Chereji-Cuc

Presedinte Filiala TLDE Judetul Bihor

bihor@tlde.ro

0766 104 477

Filiala TLDE Judetul Brasov

Darie Flavius

Presedinte Filiala TLDE Judetul Brasov

brasov@tlde.ro

0723267140

Filiala TLDE Judetul Buzau

Sorin Pirleci

Copresedinte Filiala TLDE Judetul Buzau

buzau@tlde.ro

0787520311

Filiala TLDE Judetul Calarasi

Raluca Negosteanu

Presedinte Filiala TLDE Judetul Calarasi

calarasi@tlde.ro

0726 422 844

Filiala TLDE Judetul Caras-Severin

-

Presedinte Filiala TLDE Judetul Caras-Severin

caras.severin@tlde.ro

0767 702 560

Filiala TLDE Judetul Cluj

Mihnea Prundeanu

Presedinte Filiala TLDE Judetul Cluj

cluj@tlde.ro

0757 664 028

Filiala TLDE Judetul Constanta

Bogdan Tanase

Presedinte Filiala TLDE Judetul Constanta

constanta@tlde.ro

0769 713 101

Filiala TLDE Judetul Covasna

Laurentiu Teaca

Presedinte Filiala TLDE Judetul Covasna

covasna@tlde.ro

0726 723 735

Filiala TLDE Judetul Dambovita

Soare Catalin

Presedinte Filiala TLDE Judetul Dambovita

dambovita@tlde.ro

0763 438 390

Filiala TLDE Judetul Dolj

Andi Marinescu

Presedinte Filiala TLDE Judetul Dolj

dolj@tlde.ro

0766 814 391

Filiala TLDE Judetul Galati

Paul Popa

Presedinte Filiala TLDE Judetul Galati

galati@tlde.ro

0799 171 431

Filiala TLDE Judetul Gorj

Octavian Timurlea

Presedinte Filiala TLDE Judetul Gorj

gorj@tlde.ro

0762 585 544

Filiala TLDE Judetul Harghita

Razvan Barticel

Presedinte Filiala TLDE Judetul Harghita

harghita@tlde.ro

0747 240 605

Filiala TLDE Judetul Hunedoara

Lucian Florincas

Presedinte Filiala ALDE Judetul Hunedoara

hunedoara@tlde.ro

0723 370 386

Filiala TLDE Judetul Ialomita

Adriana Anghelache

Presedinte Filiala TLDE Judetul Ialomita

ialomita@alde.ro

0726 131 210

Filiala TLDE Judetul Iasi

Ciprian Dascalu

Presedinte Filiala TLDE Judetul Iasi

iasi@tlde.ro

0741 217 994

Filiala TLDE Judetul Ilfov

Raluca Rosca

Presedinte Filiala TLDE Judetul Ilfov

ilfov@tlde.ro

Filiala TLDE Judetul Maramures

Alexandru Hoban

Presedinte Filiala TLDE Judetul Maramures

maramures@tlde.ro

0724 939 391

Filiala TLDE Judetul Mehedinti

Dorin Vasilan

Presedinte Filiala TLDE Judetul Mehedinti

mehedinti@tlde.ro

0747 556 738

Filiala TLDE Judetul Mures

Alexandru Gurghian

Presedinte Executiv Filiala TLDE Judetul Mures

mures@tlde.ro

0751 012 277

Filiala TLDE Judetul Neamt

Viorel Jipa

Presedinte Filiala TLDE Judetul Neamt

neamt@tlde.ro

0743 108 711

Filiala TLDE Judetul Olt

Mihai Cirloganu

Presedinte Filiala TLDE Judetul Olt

olt@tlde.ro

0751 057 017

Filiala TLDE Judetul Prahova

Gabriel Vintila

Presedinte Filiala TLDE Judetul Prahova

prahova@tlde.ro

Filiala TLDE Judetul Salaj

Ionut Cormos

Presedinte Filiala TLDE Judetul Salaj

salaj@tlde.ro

0748 302 038

Filiala TLDE Judetul Satu Mare

Claudiu Tamasan

Presedinte Filiala TLDE Judetul Satu Mare

satumare@tlde.ro

0741 221 120

Filiala TLDE Judetul Sibiu

Andrei Smedoiu

Presedinte Filiala TLDE Judetul Sibiu

sibiu@tlde.ro

0725 937 214

Filiala TLDE Judetul Suceava

Marius Cernescu

Presedinte Filiala TLDE Judetul Suceava

suceava@tlde.ro

0740 406 431

Filiala TLDE Judetul Teleorman

Lucian Dascalu

Presedinte Filiala TLDE Judetul Teleorman

teleorman@tlde.ro

0761 580 348

Filiala TLDE Judetul Timis

Dan Gherman

Presedinte Filiala TLDE Judetul Timis

timis@tlde.ro

0755038362

Filiala TLDE Judetul Tulcea

Radu Cononov

Presedinte Filiala TLDE Judetul Tulcea

tulcea@tlde.ro

0751984741

Filiala TLDE Judetul Valcea

Ionut Nuica

Presedinte Filiala TLDE Judetul Valcea

valcea@tlde.ro

0724 254 839

Filiala ALDE Judetul Vaslui

Mihaela Hușanu

Presedinte Filiala ALDE Judetul Vaslui

ela_gradinaru@yahoo.com

+40 (732) 365 078

Filiala TLDE Judetul Vrancea

Catalina Lupu

Presedinte Filiala TLDE Judet Vrancea

vrancea@tlde.ro

0746 497 027

Filiala TLDE Sector 1

Oana Mina-Draghici

Presedinte Filiala TLDE Sector 1

0726 290 603

Filiala TLDE Sector 2

Codrut Cirligeanu

Presedinte Filiala TLDE Sector 2

0756 974 597

Filiala TLDE Sector 3

Tiberiu Horcea

Presedinte Filiala TLDE Sector 3

tibihorcea@yahoo.com

(0745) 154 490

Filiala TLDE Sector 4

Stefan Tiriteu

Presedinte Filiala TLDE Sector 4

0799 933 399

Filiala TLDE Sector 5

Razvan Bujac

Presedinte Filiala TLDE Sector 5

0729 898 171

Filiala TLDE Sector 6

Mihai Hanganu

Presedinte Filiala TLDE Sector 6

0724 212 004