Filiala TLDE Judetul Alba

Bogdan Lazar

Presedinte Filiala TLDE Judetul Alba

alba@tlde.ro

0729 881 394

Filiala TLDE Judetul Arad

Remes Marius

Presedinte Filiala TLDE Judetul Arad

arad@tlde.ro

0746 612 033

Filiala TLDE Judetul Arges

Oana Duta

Presedinte Filiala TLDE Judetul Arges

arges@alde.ro

0727 000 696

Filiala TLDE Judetul Bacau

Mihai Paduraru

Presedinte Filiala TLDE Judetul Bacau

bacau@tlde.ro

0740 255 654

Filiala TLDE Judetul Bihor

Ioana Chereji-Cuc

Presedinte Filiala TLDE Judetul Bihor

bihor@tlde.ro

0766 104 477

Filiala ALDE Judetul Bihor

Ciprian Blejan

Copresedinte Filiala ALDE Judetul Bihor

bihor@alde.ro

Filiala TLDE Judetul Bistrita-Nasaud

Pompei Cocean

Presedinte Filiala TLDE Judetul Bistrita-Nasaud

bistritanasaud@tlde.ro

0740 277 325

Filiala TLDE Judetul Botosani

Alexandra Fedor

Presedinte Filiala TLDE Judetul Botosani

botosani@tlde.ro

0742 376 579

Filiala TLDE Judetul Braila

Veronica Mihaela Mihalache

Presedinte Filiala TLDE Judetul Braila

braila@tlde.ro

0741 681 296

Filiala TLDE Judetul Brasov

Alex Guzun

Presedinte Filiala TLDE Judetul Brasov

brasov@tlde.ro

0744 456 555

Filiala TLDE Judetul Buzau

Micleru Gheorghe

Copresedinte Filiala TLDE Judetul Buzau

buzau@tlde.ro

0747 971 497

Filiala TLDE Judetul Calarasi

Valentina Vasilarie

Presedinte Filiala TLDE Judetul Calarasi

calarasi@tlde.ro

0727 052 342

Filiala TLDE Judetul Caras-Severin

Catalin Rosu

Presedinte Filiala TLDE Judetul Caras-Severin

caras.severin@tlde.ro

0767 702 560

Filiala ALDE Judetul Caras-Severin

Ioan Tundrea

Copresedinte Filiala ALDE Judetul Caras-Severin

caras-severin@alde.ro

Filiala TLDE Judetul Cluj

Adelina Botas

Presedinte Filiala TLDE Judetul Cluj

cluj@tlde.ro

0757 664 028

Filiala TLDE Judetul Constanta

Gana Costela

Presedinte Filiala TLDE Judetul Constanta

constanta@tlde.ro

0769 713 101

Filiala TLDE Judetul Covasna

Laurentiu Teaca

Presedinte Filiala TLDE Judetul Covasna

covasna@tlde.ro

0726 723 735

Filiala TLDE Judetul Dambovita

Marius Campeanu

Presedinte Filiala TLDE Judetul Dambovita

dambovita@tlde.ro

0765 999 658

Filiala TLDE Judetul Dolj

Andi Marinescu

Presedinte Filiala TLDE Judetul Dolj

dolj@tlde.ro

0766 814 391

Filiala TLDE Judetul Galati

Nazaruk Raphael

Presedinte Filiala TLDE Judetul Galati

galati@tlde.ro

0751 050 597

Filiala TLDE Judetul Giurgiu

Teodor Musat

Presedinte Filiala TLDE Judetul Giurgiu

giurgiu@tlde.ro

0765 264 660

Filiala TLDE Judetul Gorj

Dragos Calota

Presedinte Filiala TLDE Judetul Gorj

gorj@tlde.ro

0762 585 544

Filiala TLDE Judetul Harghita

Maria Mihaela Taran

Presedinte Filiala TLDE Judetul Harghita

harghita@tlde.ro

0747 240 605

Filiala TLDE Judetul Hunedoara

Marius Muzicas

Presedinte Filiala ALDE Judetul Hunedoara

hunedoara@tlde.ro

0723 370 386

Filiala TLDE Judetul Ialomita

Adriana Anghelache

Presedinte Filiala TLDE Judetul Ialomita

ialomita@alde.ro

0726 131 210

Filiala TLDE Judetul Iasi

Dascalu Ciprian

Presedinte Filiala TLDE Judetul Iasi

iasi@tlde.ro

0741 217 994

Filiala TLDE Judetul Ilfov

Andreea Phillips

Presedinte Filiala TLDE Judetul Ilfov

ilfov@tlde.ro

0727 830 144

Filiala TLDE Judetul Maramures

Alexandru Hoban

Presedinte Filiala TLDE Judetul Maramures

maramures@tlde.ro

0724 939 391

Filiala TLDE Judetul Mehedinti

Ionela Ciuverca

Presedinte Filiala TLDE Judetul Mehedinti

mehedinti@tlde.ro

0747 556 738

Filiala TLDE Judetul Mures

Alexandru Gurghian

Presedinte Executiv Filiala TLDE Judetul Mures

mures@tlde.ro

0751 012 277

Filiala TLDE Judetul Neamt

Viorel Jipa

Presedinte Filiala TLDE Judetul Neamt

neamt@tlde.ro

0743 108 711

Filiala TLDE Judetul Olt

Mihai Cirloganu

Presedinte Filiala TLDE Judetul Olt

olt@tlde.ro

0751 057 017

Filiala TLDE Judetul Prahova

Catalin Dragan

Presedinte Filiala TLDE Judetul Prahova

prahova@tlde.ro

0761 337 083

Filiala TLDE Judetul Salaj

Ionut Cormos

Presedinte Filiala TLDE Judetul Salaj

salaj@tlde.ro

0748 302 038

Filiala TLDE Judetul Satu Mare

Vlad Chiorean

Presedinte Filiala TLDE Judetul Satu Mare

satumare@tlde.ro

0741 221 120

Filiala TLDE Judetul Sibiu

Adina Minodora Murar

Presedinte Filiala TLDE Judetul Sibiu

sibiu@tlde.ro

0725 937 214

Filiala ALDE Judetul Sibiu

Gabriel Gheorghe

Presedinte Executiv Filiala ALDE Judetul Sibiu

sibiu@alde.ro

Filiala TLDE Judetul Suceava

Rusu Adrian

Presedinte Filiala TLDE Judetul Suceava

suceava@tlde.ro

0740 280 876

Filiala TLDE Judetul Teleorman

Lucian Dascalu

Presedinte Filiala TLDE Judetul Teleorman

teleorman@tlde.ro

0761 580 348

Filiala TLDE Judetul Timis

Silviu Andrisan

Presedinte Filiala TLDE Judetul Timis

timis@tlde.ro

0724 292 434

Filiala TLDE Judetul Tulcea

Radu Cononov

Copresedinte Filiala TLDE Judetul Tulcea

tulcea@tlde.ro

0751 984 741

Filiala ALDE Judetul Tulcea

George Luchici

Copresedinte Filiala ALDE Judetul Tulcea

tulcea@alde.ro

Filiala TLDE Judetul Valcea

Alina Urucu

Presedinte Filiala TLDE Judetul Valcea

valcea@tlde.ro

0754 679 939

Filiala ALDE Judetul Vaslui

Sorin Braniste

Presedinte Filiala ALDE Judetul Vaslui

vaslui@alde.ro

Filiala TLDE Judetul Vrancea

Catalina Lupu

Presedinte Filiala TLDE Judet Vrancea

vrancea@tlde.ro

0746 497 027

Filiala TLDE Sector 1

Andrei Mina-Draghici

Presedinte Filiala TLDE Sector 1

0726 290 603

Filiala TLDE Sector 2

Claudiu Stanica

Presedinte Filiala TLDE Sector 2

0756 974 597

Filiala TLDE Sector 3

Florin Manea

Presedinte Filiala TLDE Sector 3

0723 207 428

Filiala TLDE Sector 4

Stefan Tiriteu

Presedinte Filiala TLDE Sector 4

0799 933 399

Filiala TLDE Sector 5

Laura Ostafe

Presedinte Filiala TLDE Sector 5

0729 898 171

Filiala TLDE Sector 6

Adrian Constantin

Presedinte Filiala TLDE Sector 6

0724 212 004